03154822606
اطلاعات بیشتر
یادگیری آسان مکالمه روزمره زبان انگلیسی

نام فارسی : برنامه آموزشی زودیاد

نام لاتین: Zoodyad Learning Program

شماره شناسه اثر: 054849-23565-8

 دارای گواهینامه ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
شماره ثبت : 10/2096
📎 در قانون ثبت علائم و اختراعات، نرم افزار به عنوان اختراع شناخته می شود.

حجم روی حامل: یک CD نرم افزاری 

مخاطب اثر: عمومی (مناسب تمام سنین )

نوع / موضوع: آموزشی / حفظ آسان 599 لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی

سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز  ، بدون نیاز به نصب 

قیمت برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد 49000 تومان است،اما با هدیه ای استثنائی زودیاد، که فقط تا اولین قرعه کشی خود ارائه میدهد، شما می توانید این محصول منحصر به فرد را به قیمت 29000 تومان همراه با تحویل رایگان تهیه فرمائید. تاریخ  اولین قرعه کشی 1396/12/18

جایزه نفیس زودیاد در این دوره از قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید می باشد.

 همین الان اقدام کنید.

زودیاد

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید مکالمه روزمره زبان انگلیسی را زود یاد بگیرد، ولی با حفظ لغات مشکل دارید،ما یک محصول برای شما داریم.

مشخص است بخش صحبت کردن به زبان انگلیسی یک مثال عالی از ساختن چندین جمله با استفاده از کلمات می باشد.

با راهکار جدید برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد شما به آسانی می توانید، ظرف مدت ده روز با روزی نیم ساعت تمرین 599 لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی را حفظ کنید.

شما با برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد این امکان را دارید که به جای اینکه ساعت ها و ساعت ها وقت خود را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری تلف کنید، برای روان شدن خودکار مکالمه روزمره زبان انگلیسی، بیشتر وقت خود را صرف گوش کردن و تکرار فایلهای صوتی مکالمه روزمره زبان انگلیسی کنید،تا ساختار جملات ملکه ذهن شما شود. 

گیفجهت تهیه برنامه آموزشی زود یاد، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و سپس در قسمت منوی اصلی کاربری خود با انتخاب گزینه خرید، عملیات خرید را انجام دهید.

گیفقابل ذکر است زودیاد امنیت و آرامش پرداخت های شما را تامین کرده چرا که سایت زودیاد دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت و همچنین نماد طلایی ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در صفحه اول سایت با دامنه ir قابل مشاهده است.

نمادها

برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد:

آموزش زبان از صفر

بدون نیاز به نصب

مناسب تمام سنین (محصلين ، تجار ، گردشگران )

خریداران محترم برنامه آموزشی زود یاد در تمامی قرعه کشی های جایزه نفیس زود یاد شرکت داده می شوند و امکان کسب درآمد از محل همکاری و همچنین افزایش دایره لغات زبان انگلیسی را  در سایت زودیاد دارند.

 یادگیری سریع مکالمه روزمره زبان انگلیسی

 کیفیت فیلم به دلیل کاهش حجم فیلم، افت کرده. ( ما برای وقت شما ارزش قائلیم )

نمونه ای از تکنولوژی آموزشی زودیاد

برنامه ارزشمند آموزشی زود یاد مبتکر روشی بسیار آسان و خاصی از تصویر سازی ذهنی و یا کدبندی لغات است، که بر اساس جمع بندی آخرین دستاوردهای علمی ، روان شناسی و زبان شناسی تدوین و ارائه گردیده.

برای همه ی شما پیش آمده که چندین بار معنی لغات زبان انگلیسی را حفظ کرده اید ولی به دلیل فرار بودن و یا در محیط نبودن، این کلمات را در مواقع ضروری فراموش کرده اید.

 در روش تصویرسازی ذهنی و یا کدبندی لغات برنامه آموزشی زود یاد در حقیقت ، لغات تبدیل به تصویر می شوند، در واقع سرنخ و رمزی تصویری ملموس برای حفظ لغات در ذهن یادگیرنده قرار گرفته می شود، که منجر به حفظ آسان و مرور لغات می شود. یعنی با رعایت دستورالعمل های برنامه آموزشی زود یاد، یادگیری از چندین راه مختلف برای شما به آسانی امکان پذیر می شود .

 دوستان عزیز، ما با این روش توانستیم با تلاش و پیگیری زیاد، 599  لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی را کدبندی و تصویر سازی کرده، و به عکس تبدیل کنیم و به اسم برنامه آموزشی زود یاد  با توضیحات صوتی و تلفظ صحیح لغات ثبت کنیم و مجوز انتشار دریافت نماییم . .

قابل ذکر میباشد که برنامه منحصر به فرد آموزشی زود یاد همراه جدول خود آزمون و همچنین فیلمهای معرفی و آموزش صحیح حروف الفبای انگلیسی است .

آموزش زبان از صفر

بدون نیاز به نصب

مناسب تمام سنین (محصلين ، تجار ، گردشگران )

برای آشنایی بیشتر با برنامه آموزشی زودیاد می توانید،آلبوم برنامه آموزشی زودیاد را در قسمت گالری مشاهد کنید.

 

مزیت های برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد

شما با برنامه آموزشی زودیاد این امکان را دارید که به جای اینکه ساعت ها و ساعت ها وقت خود را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری تلف کنید، برای روان شدن خودکار مکالمه روزمره زبان انگلیسی، بیشتر وقت خود را صرف گوش کردن و تکرار فایلهای صوتی مکالمه روزمره زبان انگلیسی کنید،تا ساختار جملات ملکه ذهن شما شود.

شیوه ارائه برنامه منحصر به فرد آموزشی زودیاد و همچنین سبکی که در رنگ بندی تصویرسازی های لغات آن به کار گرفته شده است ، این امکان را برای شما فراهم آورده است که:
اولاً، به راحتی بتوانید ارتباط تصویری بیشتری جهت حفظ آسان لغات داشته باشید.

و دوماً، امکان مرور و تکرار را به آسانی برای شما فراهم کرده است. ( مرور و تکرار، اصل مهمی برای تثبیتِ یادگیری یا همان یادگیری موفق است.)

 کاربران برنامه آموزشی زود یاد با استفاده از پیدا کردن راه استفاده از مهارتهای ذهنی خود، حافظه و خلاقیت شان به طور چشم گیری رشد می کند و نیز در دیگر موضوعات درسی و کاری خود پیشرفت قابل توجه ای می نمایند .

کاهش مدت زمان و هزینه های مورد استفاده یادگیرندگان جهت دسترسی به اهداف مورد نظر.

شما با تهیه برنامه ارزشمند آموزشی زودیاد در تمامی دوره های قرعه کشی جایزه نفیس زود یاد شرکت داده می شوید و از دیگر امکانات سایت زودیاد ( طرح کسب درآمد از محل همکاری ، طرح افزایش دایره لغات ) نیز می توانید استفاده کنید .

شما می توانید با زود یاد گرفتنِ لغات ضروری مکالمات روزمره زبان انگلیسی در این بخش بی نیاز از نرم افزارهای همراه و یا مترجم باشید، و همچنین در امر مکالمات روزمره زبان انگلیسی به آسانی موفق شوید.

تردیدی نیست که هیچ نرم افزار و سرویس مجازی ترجمه، قابل رقابت با مترجم انسانی نیست.

این بسیار جالب است که خود شما بدون نیاز به نرم افزار و یا دیکشنری همراه بتوانید به آسانی در امر مکالمات روزمره زبان انگلیسی موفق باشید. این توانستن برای شما و ما افتخار آفرین است.

 یادگیری آسان مکالمه روزمره زبان انگلیسی

 

   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
بهروز کرمانی از تهران
سلام من از خرید این نرم افزار خیلی راضی هستم چون نسبت به قیمتش خیلی کارایی داره. ممنون
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
مهیمنه پاکزاد از تهران
ممنون برنامه خوبی
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
آرزو حسین پور از تهران
باسلام من خیلی از این محصول راضی هستم واقعا دستتون درد نکنه.موفق و پیروز باشید
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
احمد یوسفی از قم
من با توجه به نیازی که برای یادگیری مکالمه زبان داشتم از روشهای مختلفی استفاده کردم ولی همیشه در حفظ لغات مشکل داشتم. این برنامه خیلی کمک کرد به من
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
مرتضی مجیدی فر از شهریار
دوستان گرامی سلام ضمن تبریک بابت برنامه خوبتان. باید بگم در برنامه جای چند کلمه ضروری مکالمات روزمره را خالی دیدم. ولی خب با طرح افزایش دایره لغاتی که وجود داره در کل تشکر دارید.
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
رامین سروری از تهران
با سلام و تشکر از برنامه خوبتون و زحمتهایی که کشیدید. زود یاد، کار حفظ لغات را خیلی راحت کرده است . بی نظیر و عالی است. دست سازندگانش درد نکنه.
   نام محصول : برنامه آموزشی زود یاد
فاطمه سادات فاطمی از کاشان
سلام . ممنون از برنامه خوبتان واقعا زود یاد میده،